SAITES
FOTO GALERIJA
SPORTS
HOKEJS
Turnīri (Proline) VNAHL BJHL Komandas Kalendārs Statistika Nolikums Ziņojumi Jaunumi Rezultāti Galerija

U-17-U8 (1990-1999) dzimušiem hokejistiem;

1.3 Līgas spēles tiek izspēlētas ar 2 dienu sabraukumiem(kārtām).
1.4  Līgā paredzēts piedalīties komandas no Latvijas ;Lietuvas;Igaunijas,Baltkrievijas u.c.
1.5 Paredzamais turnīra norises laiks augusts –maijs (konkrēts laiks tiks apstprināts,kad būs zināmas pieteikušās komandas),viens kārta divos mēnešos.
          II.Galvenie noteikumi:
2.1 Spēles notiek pēc IIHF noteikumiem;
2.2 Spēles garums 2x20(3x12) minūtes tīrā laika,bez ledus tīrīšanas;(iesildīšanās un pārtraukumi-3.minūtes.Spēle notiek uz visa laukuma.
2.3 Turnīra reglaments tiks apstiprināts pēc pieteikušos komandu skaita –plānots izspēlēt divus-trīs apļus
2.4 Turnīrā tiek noskaidroti un apbalvotas trīs labākās komandas ar kausiem, kā arī balvas saņem turnīra labākie spēlētāji-vārtsargs;aizsargs;uzbrucējs un rezultativākais spēlētājs.Katras kārtas uzvarētājs saņem mazo kausu.Iespējamas pārsteiguma balvas;
2.5.Līgas trīs labāko komandu spēlētāji saņem medaļas .
         III.Finansiālie noteikumi:
3.1 Daļu izdevumus,kas ir saistīti ar turnīra organizēšanu (ledus īre,tiesneši,balvas,medicīna)sedz organizātors;
3.2  Komandas dalības maksa sastāda Ls 100 par vienu kārtu .